Labdaros šventė vaikams „Iš širdies į širdį“

Labdaros šventė vaikams “Iš širdies į širdį”

Stebuklus kuria patys žmonės, bendrumas ir dalijimasis gerumu. Gruodžio 6 d. Labdaros šventė „Iš širdies į širdį“, šiluma ir džiaugsmu palietusi daug mažųjų širvintiškių širdelių. Šventinė popietė vaikams dovanoja Anciūnų filialo mėgėjų teatro spektaklį, nuostabų POP chorą „Viesulas“ ir studijas, „TIKS“ koncertą, kurį metu vaikai šoko, dainavo ir prizą gavo. O kur dar sau Kalėdų senelis ir gausybė dovanų, į Širvintas Jungtinės Karalystės bendruomenės dėka atkeliavusių iš už jūrų marių … Kalėdų laukimo laikas.

Susirinkusius sveikino, nuoširdžius Širvintų merės Živilės Pinskuvienės saitai teikė mero pavaduotoja Janina Pažusienė ir administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

„Įžiebus miesto eglės pradžią stebuklai, o vienas jų – ši kalėdinė labdaros šventė. Uždarai vaikų svajones, už norinčias dalintis ir skleisti gėrimų dėžutes Jungtinėms Karalystės bendruomenėms, renginių organizatoriams ir visiems geriems žmonėms “, – rengia ministro pavaduotoja Janina Pažusienė.

Šventę organizavo Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė, kuriai priklauso ir Širvintų krašto garbės ambasadorė Jelena Masiukė, projektas „Globalios Širvintos“ ir Širvintų rajono savivaldybė. Prie šios šventinės akcijos taip pat prisidėjo Širvintų krašto garbės ambasadorė Daiva Zuehlke bei projekto „Globalios Širvintos“ administratorė Agnė Lazarevičiūtė. Šventės globėjas ir iniciatorius – Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės valdybos narys Gintaras Šimanskis. „Dovanos“ vaikai yra sunkios ir geros širdies, Jungtinės Karalystės bendruomenės, įvairios organizacijos ir pavieniai asmenys iš Anglijos, Airijos, Vokietijos ir Lietuvos. Dalintų dovanų vaikams padėjo savanoriai Aleksandras Sasha Marjenkovas ir Viktorija Preikšaitė.

Renginio rėmėjai ir partneriai: Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras, Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Rimas Stepaitis, Anciūnų filialo mėgėjų teatras, POP choras „Viesulas“ ir studija ,, TIKS “, Liudmila ir Leonas Eigeliai, Arnoldas Mikulevičius ir Rugilė Petuškaitė, kavinė„ Terasa “ „“, UAB „Baltic champs“, restoranas „Putinas“, R. Janušio PĮ, Širvintų rajono seniūnijų seniūnų bei mokyklos.

„Nuoširdžiausias AČIŪ Širvintų rajono savivaldybės paprastas Živilei Pinskuvienei, Janinai Pažusienei ir administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei palaikomas ir organizuojamas šis renginys“, – švenčių labdaros renginių organizatoriams.

„Šventės“ vaizdo įrašą galima rasti paspaudę čia.