Esame draugiški žmonėms, gamtai ir verslui. Pagrindinis tikslas – šiose srityse atrasti pusiausvyrą, gerinti ir plėsti paslaugų paketą. Širvintų rajone ypač palanku plėtoti alternatyvią veiklą: kaimo turizmą, amatus, paslaugas, kitus smulkiuosius verslus. Daugiausia ūkio subjektų veikia didmeninės ir mažmeninės prekybos, variklinių transporto priemonių ir motociklų remonto srityse, apdirbamojoje gamyboje. Vystant infrastruktūrą, gerėjant verslo aplinkai, sukuriama daugiau darbo vietų, todėl savo darbo vietą Širvintų rajone gali atrasti ir tu.

14-18

– tiek procentų vidutiniškai Širvintų rajono savivaldybėje augo atlyginimai 2017 metais.

137

– tiek per pastaruosius penkerius metus smulkaus ir vidutinio verslo įmonių įsikūrė Širvintų rajone.

2 526

– tiek per pastaruosius penkerius metus Širvintų rajone buvo gyventojų, dirbančių su verslo liudijimais. Verslo liudijimų tarifai yra vieni mažiausių Lietuvoje.

Auganti ekonomika, gerėjančios verslo sąlygos, palanki politinė aplinka leidžia verslui drąsiau investuoti ir plėsti savo veiklą.

Vienas didžiausių Širvintų rajono darbdavių – UAB „Baltic Filter“užsiimanti filtrų gamyba, naudojant naujai įsigytą vokišką, itališką, šveicarišką, anglišką įrangą bei aukščiausios kokybės žaliavas iš tokių įmonių kaip: Henkel, Bayer, Ahlstrom, Hollingsworth & Vose GmbH, ArcellorMittal, veiklą vykdanti naujose gamybinėse patalpose. Sukūrė apie 128 darbo vietų. 

2017 m. naujai duris atvėrusi kooperatinė bendrovė „Grybai LT“sukūrė apie 30 darbo vietų, ir yra moderniausias konservavimo fabrikas Baltijos šalyse su visiškai automatizuotais gamybos procesais. 

UAB „Entafarmnuo 2014 metų pražios sukūrė per 110 darbo vietų, teikia farmacinės logistikos ir rinkodaros paslaugos. Šį įmonė turi įkūrusi muziejų, kuriame bene didžiausią ekspozicijos dalį sudaro įvairiausios knygos ir žurnalai. 

Naujai įsikūrusi UAB „Japaletė“ sukūrė 13 darbo vietų ir šiuo metu gamina ekologiškus, 100% perdirbamus, dviejų rūšių gofruoto kartono padėklus.

UAB „Riolis“ – gamina ir eksportuoja siuvinėjimo rinkinius.

UAB „Ježvitas“ garsėja kokybiškų daugiasluoksnių plokščių, profiliuotos skardos gamyba.

UAB „Baltoji Savingė– paminklų, akmens blokų pjaustymo, kitų granito gaminių gamyba užsiimanti įmonė.

UAB „August ir Ko“ – senas tradicijas nuotekų valymo ir apdorojimo srityje turinti ir vykdanti nuotekų valymo sistemų parinkimą moderniomis technologijomis pagrįstų valymo įrenginių gamybą, montavimą, paleidimą, garantinę bei progarantinę priežiūrą.

Širvintų vartotojų kooperatyvas „Veivera“ – sėkmingai veikianti organizacija, kurioje dirba daugiau nei 120 darbuotojų. Pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba, restoranų veikla, pagaminto maisto tiekimas, nekilnojamojo turto operacijos.

UAB ,,Dehidra“ – Mes auginame ir gaminame aukščiausios kokybės šalčiu džiovintas (liofilizuotas) braškes ir kitas uogas bei vaisius. Dirbame pagal vertikaliai integruoto verslo modelį, kuris apima auginimą, perdirbimą, produktų gamybą ir pateikimą rinkai.

Darbo galimybių gali pasidairyti ir „Work in Lithuania“ puslapyje. Tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiam persikėlimui į Lietuvą.

Nori gauti darbo pasiūlymų atsiradus patraukliai darbo vietai Širvintose? Registruotis kaip globalus Širvintiškis ir gausi asmeninius darbo pasiūlymus. Prisijunk!

Kurk savo verslą

Širvintos draugiška savivaldybė verslui. Todėl atsiranda vis daugiau vidutinio ir smulkiojo verslo įmonių.

57 %

Tiek procentų Širvintų rajone sudaro įmonės, kuriose dirba iki 4 darbuotojų, Širvintų rajone dominuoja smulkaus verslo įmonės ir tai yra viena pagrindinių nedarbo mažėjimo priežasčių.

Verslo liudijimas nuo 1 euro per metus

43 verslo liudijimų veikloms numatyta sumažinti verslo liudijimo kainą iki 1 euro. Už verslo liudijimus mažiau mokės ateinančios auklės ir neįgaliuosius slaugantys asmenys, taip pat tie, kurie užsiima gyvūnų kirpimo bei naminių gyvūnėlių veisimo veikla, keraminių buities gaminių bei dirbinių gamybos, žuvų, mėsos ir jų gaminių rūkymu bei kitomis veiklomis užsiimantys verslininkai.

Kompensuojamos darbo vietos steigimo išlaidos

Dalinai kompensuojamos vidutinės, mažos ir labai mažos įmonės darbo vietos steigimo išlaidos, jei visu etatu įdarbinamas Širvintų rajone registruotas asmuo IR sukurta darbo vieta bus išlaikyta ne trumpiau kaip 36 mėnesius, o per šį laikotarpį darbuotojų skaičius įmonėje nesumažės.

Steigimo išlaidų subsidijavimas

Širvintų rajono savivaldybė subsidijuoja pradines išlaidas mažoms ir labai mažoms verslo įmonėms.