Smulkus ir vidutinis verslas yra vienas svarbiausių ekonomikos augimo veiksnių, turintis esminį poveikį bendrai šalies ūkio raidai, naujų darbo vietų kūrimui ir socialiniam stabilumui. 2017 m. pradžioje Širvintų rajone veikė 289 ūkio subjektai – mažos ir vidutinės įmonės, kuriose dirba iki 250 darbuotojų. 2017 m. daugiausia ūkio subjektų veikė didmeninės ir mažmeninės prekybos, variklinių transporto priemonių ir motociklų remonto srityse (53 ūkio subjektai). Antroje vietoje liko apdirbamoji gamyba (48 ūkio subjektai). Širvintų rajone ypač palanku plėtoti alternatyvią veiklą: kaimo turizmą, amatus, paslaugas, kitus smulkiuosius verslus.

Širvintų rajono savivaldybė, skatindama verslą, darbo vietų kūrimą, si, yra patvirtinusi tvarkos aprašus, pagal kuriuos verslui suteikiamos mokesčių lengvatos, padengiamos steigimo išlaidos ir kt.

Dokumentus rasite čia >

Suteiktos mokesčių (gyventojų pajamų, žemės, žemės nuomos, vietinių rinkliavų, nekilnojamojo turto mokesčių) lengvatos 2013-2017 m.

Tapk ambasadoriumi

Ar nori būti Širvintų rajono ambasadoriumi ir pasidalinti kontaktine medžiaga verslininkams, kurie norėtų investuoti Širvintose? Būk mūsų trūkstama grandis pasiekti investuotojus, tapkite ambasadoriumi ir supažindinkite Širvintas su investuotojais. Junkis!

50

- tik tiek kilometrų Širvintos nutolusios nuo Lietuvos sostinės, todėl čia patogu investuoti.

Nekilnojamojo turto aukcionas

Kraštieti, galbūt svarstai apie nekilnojamąjį turtą, apie galimybę atgaivinti seną dvarą ar buvusią mokyklą? Širvintų rajono savivaldybės administracija skelbia viešąjį nekilnojamojo turto aukcioną! Tarp parduodamų objektų - Staškūniškio dvaras, buvusių Liukonių, Jauniūnų mokyklų pastatai. Pasidalinkite šia žinia su tais, kuriems aktualu. sirvintos.lt Skelbimas dėl nekilnojamojo turto viešojo aukciono | Širvintų rajono savivaldybė Viešasis nekilnojamojo turto aukcionas vyks 2018 m. balandžio 19 d. 10.00 val.

Investuok Lietuvoje informacija

Investuok Lietuvoje

Internetiniame puslapyje patyrę savo srities specialistai, galintys suteikti visą reikalingą informaciją, pagalbą ir paramą, kurios reikia užsienio įmonėms, ieškančioms galimybių plėstis ar perkelti verslą. Padeda į eksportą orientuotoms paslaugų, gamybos bei mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros įmonėms, sukuriančioms naujas aukštos pridėtinės vertės darbo vietas šalyje.

Plačiau apie galimybes ir investicijas Lietuvoje rasite >