Širvintoms jau 544 metai.
Ta proga mieste vyks didžiausia metų šventė į kurią susirenka visi širvintiškiai, dideli ir maži, jauni ir solidūs, o taip pat didelis būrys svečių iš visos Lietuvos.
O kokia šventė be sporto renginių? Ir visą šventę vainikuos bėgimo karalius – MARATONAS. Mes tikime, kad bėgimas turėtų būti gyvenimo būdas, o ne tikslas sąraše kurį reikia pasiekti. Ir todėl mūsų renginys atviras visiems, kuriame sau tinkamą distanciją ras tiek didelis, tiek mažas, tiek tik pradedantis bėgioti, tiek profesionalus sportininkas.
Bėgime numatomos net penkios distancijos – 1km “šeimų bėgimas”, 5km, 10km, pusmaratonis ir maratonas.
https://sirvintumaratonas.lt/

Globalūs širvintiškiai, 2019 m. liepos 19 d. 19 val. kviečiame kartu su artimaisiais ir draugais atvykti į specialiai organizuojamą pirmąjį Globalių širvintiškių susitikimą, kuris vyks Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro ir Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos terasoje (I. Šeiniaus g. 4). 👋🤗💐 Šis susitikimas – labai svarbus siekiant puoselėti savo gimtojo krašto tradicijas užsienyje, ugdant vienybės jausmą ir patriotiškumą, perduodant dalelę Lietuvos savo vaikams. Jūs esate Širvintų rajono dalis, ir nesvarbu, kokiame pasaulio kampelyje būtumėte, Jus visada vienys ryšys su savo gimtuoju kraštu. Todėl kviečiame patirti nepakartojamą bendrumo bei vienybės jausmą ir dalyvauti susitikime!
Renginio programą dar patikslinsime, todėl kviečiame sekti naujienas.

📌Jau kitą dieną Širvintose vyks tradicinė miesto šventė. Kviečiame visus sugrįžti į savo gimtąjį kraštą!

💻📱Iškilus klausimams, galite kreiptis tel. 8 683 18 257 arba el. paštu globalios@sirvintos.lt

Artėjantys renginiai